25 Février 2019 |
15h00 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) | 2 - 1 ap. (0-0, 1-0, 0-1, 1-0) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
17h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 4 - 3 ap. (1-2, 2-0, 0-1, 1-0) | HC Sotchi (RUS) |
17h30 | Jokerit Helsinki (FIN) | 2 - 4 (0-0, 1-1, 1-3) | Dynamo Moscou (RUS) |
17h30 | Avangard Omsk (RUS) | 6 - 0 (2-0, 2-0, 2-0) | AK Bars Kazan (RUS) |
26 Février 2019 |
14h30 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 4 - 1 (0-1, 1-0, 3-0) | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) |
15h00 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) | 3 - 0 (2-0, 1-0, 0-0) | Traktor Tchelyabinsk (RUS) |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 0 - 2 (0-2, 0-0, 0-0) | Spartak Moscou (RUS) |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 4 - 0 (0-0, 2-0, 2-0) | HC Vityaz Podolsk (RUS) |
27 Février 2019 |
15h00 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) | 1 - 4 (0-2, 0-2, 1-0) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
17h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 3 - 0 | HC Sotchi (RUS) |
17h30 | Jokerit Helsinki (FIN) | 2 - 3 | Dynamo Moscou (RUS) |
17h30 | Avangard Omsk (RUS) | 6 - 3 | AK Bars Kazan (RUS) |
28 Février 2019 |
14h30 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 5 - 4 ap. | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) |
15h00 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) | 4 - 2 | Traktor Tchelyabinsk (RUS) |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 2 - 3 | Spartak Moscou (RUS) |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 6 - 2 | HC Vityaz Podolsk (RUS) |
1er Mars 2019 |
15h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 5 - 1 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) |
17h00 | AK Bars Kazan (RUS) | 1 - 4 | Avangard Omsk (RUS) |
17h30 | Dynamo Moscou (RUS) | 2 - 3 ap. | Jokerit Helsinki (FIN) |
17h30 | HC Sotchi (RUS) | 3 - 2 ap. | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
2 Mars 2019 |
13h00 | Traktor Tchelyabinsk (RUS) | 1 - 2 ap. | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) |
15h00 | HC Vityaz Podolsk (RUS) | 1 - 3 | CSKA Moscou (RUS) |
15h00 | Spartak Moscou (RUS) | 2 - 5 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
15h00 | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) | 3 - 1 | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
3 Mars 2019 |
12h30 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 1 - 2 ap. (0-0, 0-1, 1-0, 0-1) | Metallurg Magnitogorsk (RUS) |
15h00 | AK Bars Kazan (RUS) | 2 - 3 | Avangard Omsk (RUS) |
15h00 | Dynamo Moscou (RUS) | 3 - 0 | Jokerit Helsinki (FIN) |
16h00 | HC Sotchi (RUS) | 3 - 1 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
4 Mars 2019 |
15h00 | Traktor Tchelyabinsk (RUS) | 3 - 4 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) |
17h00 | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) | 5 - 4 ap. | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
17h30 | HC Vityaz Podolsk (RUS) | 1 - 3 (0-2, 1-1, 0-0) | CSKA Moscou (RUS) |
17h30 | Spartak Moscou (RUS) | 2 - 3 ap. | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
5 Mars 2019 |
15h00 | Metallurg Magnitogorsk (RUS) | 1 - 2 ap. (0-0, 1-1, 0-0, 0-1) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
17h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 3 - 0 | HC Sotchi (RUS) |
17h30 | Jokerit Helsinki (FIN) | 2 - 1 (1-0, 0-0, 1-1) | Dynamo Moscou (RUS) |
6 Mars 2019 |
14h30 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 3 - 1 | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 2 - 1 | Spartak Moscou (RUS) |
7 Mars 2019 |
15h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 3 - 2 (1-0, 0-2, 1-0, 1-0) | Metallurg Magnitogorsk (RUS) |
17h30 | HC Sotchi (RUS) | 2 - 5 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
17h30 | Dynamo Moscou (RUS) | 6 - 2 (5-0, 1-1, 0-1) | Jokerit Helsinki (FIN) |
8 Mars 2019 |
15h00 | Spartak Moscou (RUS) | 1 - 2 (0-0, 0-1, 1-1) | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
15h00 | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) | 3 - 1 | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
10 Mars 2019 |
12h00 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 3 - 2 (1-1, 1-1, 1-0) | Torpedo Nizhnyi Novgorod (RUS) |
13 Mars 2019 |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 1 - 0 (0-0, 0-0, 1-0) | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 4 - 1 (2-0, 1-1, 1-0) | Dynamo Moscou (RUS) |
14 Mars 2019 |
14h30 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 1 - 3 (0-2, 0-0, 1-1) | Avangard Omsk (RUS) |
15h00 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) | 0 - 1 (0-0, 0-1, 0-0) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
15 Mars 2019 |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 0 - 1 ap. (0-0, 0-0, 0-0, 0-1) | Dynamo Moscou (RUS) |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 6 - 1 (1-1, 3-0, 2-0) | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
16 Mars 2019 |
12h00 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 4 - 2 (0-0, 2-0, 2-2) | Avangard Omsk (RUS) |
13h00 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) | 2 - 0 (1-0, 1-0, 0-0) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
17 Mars 2019 |
15h00 | Dynamo Moscou (RUS) | 0 - 4 | CSKA Moscou (RUS) |
15h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 3 - 1 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
18 Mars 2019 |
15h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 2 - 1 ap. | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) |
17h30 | Avangard Omsk (RUS) | 5 - 0 | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
19 Mars 2019 |
17h00 | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) | 1 - 3 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
17h30 | Dynamo Moscou (RUS) | 1 - 2 | CSKA Moscou (RUS) |
20 Mars 2019 |
15h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 4 - 2 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) |
17h30 | Avangard Omsk (RUS) | 3 - 1 | Barys Nur-Sultan (KAZ) |
21 Mars 2019 |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 3 - 2 (1-1, 1-1, 1-0) | Dynamo Moscou (RUS) |
17h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 5 - 4 ap. (0-1, 4-1, 0-2, 1-0) | Lokomotiv Yaroslavl (RUS) |
22 Mars 2019 |
12h00 | Barys Nur-Sultan (KAZ) | 3 - 5 (1-0, 1-4, 1-1) | Avangard Omsk (RUS) |
15h00 | Avtomobilist Ekaterinburg (RUS) | 1 - 4 (0-2, 0-1, 1-1) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
28 Mars 2019 |
17h30 | CSKA Moscou (RUS) | 2 - 1 (1-1, 0-1, 0-0) | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
29 Mars 2019 |
17h30 | Avangard Omsk (RUS) | 4 - 3 ap. (1-0, 1-2, 1-1, 1-0) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
30 Mars 2019 |
15h00 | CSKA Moscou (RUS) | 3 - 1 (0-1, 1-1, 0-1) | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
31 Mars 2019 |
16h00 | Avangard Omsk (RUS) | 4 - 1 (0-0, 1-0, 3-1) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
1er Avril 2019 |
18h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 2 - 1 ap. (1-0, 0-1, 0-0, 0-1) | CSKA Moscou (RUS) |
2 Avril 2019 |
16h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 5 - 1 (0-3, 1-0, 0-2) | Avangard Omsk (RUS) |
3 Avril 2019 |
18h30 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 3 - 1 (0-1, 1-0, 2-0) | CSKA Moscou (RUS) |
4 Avril 2019 |
16h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 2 - 4 (0-0, 2-3, 0-1) | Avangard Omsk (RUS) |
5 Avril 2019 |
18h30 | CSKA Moscou (RUS) | 3 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |
6 Avril 2019 |
16h00 | Avangard Omsk (RUS) | 2 - 3 ap. (1-1, 1-0, 0-1, 0-1) | Salavat Yulaev Oufa (RUS) |
7 Avril 2019 |
16h00 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) | 3 - 2 (1-0, 1-2, 1-0) | CSKA Moscou (RUS) |
8 Avril 2019 |
16h00 | Salavat Yulaev Oufa (RUS) | 0 - 1 ap. | Avangard Omsk (RUS) |
9 Avril 2019 |
18h30 | CSKA Moscou (RUS) | 3 - 1 | SKA Saint-Pétersbourg (RUS) |